Tottenham Hotspur gir James Maddison sjansen til å endre sin skjebne

Argentina će 2024. igrati prijateljske utakmice s europskim reprezentacijama, a očekuje se ponovni susret Messija i Ronalda

rujna izvijestio da će prvak Svjetskog prvenstva Argentina 2024. godine igrati prijateljsku utakmicu s vodećim europskim zemljama, što znači da bi se Argentina mogla susresti s Portugalom. Argentina je na Svjetskom prvenstvu u Kataru usput pobjeđivala Hrvatsku, Nizozemsku, Francusku i ostale zemlje te na kraju osvojila Svjetsko prvenstvo 2022. godine. Objavljeno je da bi se Argentina mogla suočiti s Portugalom, Engleskom, Francuskom i Nizozemskom. Argentina dres 2024

Među mogućim europskim protivnicima Argentine, ako Argentina bude igrala protiv Portugala, ova će utakmica biti povijesni trenutak, a ujedno će postati i posljednji obračun između Messija i Ronalda.Ovo je utakmica koju mnogi navijači jedva čekaju. Posljednji okršaj Messija i Ronalda bio je u osmini finala Lige prvaka u sezoni 2021. Tada se Ronaldo vratio na Old Trafford nakon 11 godina, dok je Messi došao u Barcelonu nakon 16 godina izbivanja, PSG iz Ligue 1. U dva susreta između dviju strana u nokaut rundi Lige prvaka, Manchester United je konačno preokrenuo PSG i završio promociju.

S druge strane, mogli bi se suočiti i s Engleskom na Wembleyu; Argentina je prošle godine na Wembleyju pobijedila tadašnjeg prvaka Europskog kupa Italiju i osvojila europski i američki Superkup. Ukoliko se susretnu s Francuzima, Francuzi će također imati priliku za osvetu. I Francuzi su jako napredovali na Svjetskom prvenstvu, pobjeđujući jednu za drugom jake momčadi, posebice Englesku, istu reprezentaciju Svjetskog prvenstva, u četvrtfinalu s 2:1.No, iako je Mbappe u finalu postigao hat-trick , još je bio u finalu.Izgubio od Argentine na jedanaesterce. Argentina je na kraju osvojila treće Svjetsko prvenstvo u momčadskoj povijesti kako je priželjkivala, a Messi je u Kataru završio i Grand Slam karijere.Ronaldo dres

Argentina još nije objavila konkretan raspored, ali će uskoro znati dvije momčadi s kojima će se sučeliti sljedeće godine.